Ajurvédská medicína » Ajurvédské relaxační čaje

BODHI TEA - Čajové rozjímání

BODHI TEA - Čajové rozjímání
Podporuje vnitřní mír a vyrovnanost. Uklidňuje rozrušenou mysl. Snižuje podrážděnost a emocionální rozladění. Buddhistická moudrost říká, že příčinou lidského neštěstí je nevědomost.
Výrobce Everest Ayurveda (P). Ltd.Nepal
Dostupnost Skladem 2 ks
Záruka 24 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 68,70 CZK
DPH 15 %
Cena s DPH 79,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
- Podporuje vnitřní mír a vyrovnanost

- Uklidňuje rozrušenou mysl

- Snižuje podrážděnost a emocionální rozladěníBuddhistická moudrost říká, že příčinou lidského neštěstí je nevědomost. Abychom ji mohli překonat, musíme se naučit ovládat své touhy, neosvícenou mysl a hněv. K dosažení duševní rovnováhy pomáhá pozitivní myšlení a dobrá vůle, uvědomělé mluvení a jednání, zdravá životospráva, sebeovládání, bdělá pozornost a meditace.Složení:
centella asiatica, nelumbo nucifera, cinnamomum zeylanicum (kůra), cymbopogon citratus, rosa canina, emblica officinalis, elettaria cardamomumPříprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi přelijte 250 ml vroucí vody a nechte minimálně 7 minut vyluhovat nebo povařte stejné množství směsi 2-3 minuty bez nutnosti dalšího vyluhování.Doporučené dávkování: 1-5 šálků za denUpozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.Vyrobeno v Nepálu

  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS