Zdravá výživa » Křemelina

Křemelina 270g

Křemelina 270g
Kdy Křemelina pomáhá: vyživuje tělo organickým rostlinným křemíkem # základním stavebním kamenem jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismu, odstranit z těla nežádoucí bakterie a další látky jako např. houby, viry
Výrobce Zdravý den
Dostupnost Na objednávku
Záruka 24 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 513,04 CZK
DPH 15 %
Cena s DPH 590,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Křemelina PureLife# 270g
Kdy Křemelina pomáhá:

vyživuje tělo organickým rostlinným křemíkem # základním stavebním kamenem jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismu,
odstranit z těla nežádoucí bakterie a další látky jako např. houby, viry, prvoky, pesticidy,endotoxiny, zbytky drog a těžkých kovů,
vyživuje vlasy, nehty, pokožku, kosti, vazy, klouby,
zvyšuje plasticitu pokožky (odstraňuje vrásky)
pomáhá čistit tenké a tlusté střevo a zbavují je potaženým hlenem a plísněmi,
odstranit větší parazité žijící v trávicím ústrojí,
dochází k detoxikaci organismu,
zvyšuje se odolnost imunitního systému člověka,
má pozitivní vliv na starší lidi,
obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.

Křemelina PureLife# je zvlášť upravená pro konzumaci člověkem nebo zvířaty a zaručuje nejlepší možné působení a vstřebatelnost v lidském těle.

Složení: Křemelina PureLife# obsahuje až 90% přírodního oxidu křemičitého SiO2, který je organickým zdrojem rostlinného křemíku. Dále obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.

Dávkování: 1 vrchovatá odměrka (7,5g) 1× denně. Pro zvýšení účinku užívejte max. 2 odměrky denně (15g). Dětem do 12 let se doporučuje snížit dávkování na 1 odměrky denně. Plastová odměrka je součástí balení. Hmotnost 270g.

Návod k použití: prášek rozmíchejte ve vodě, ovocném džusu nebo v jiném libovolném nápoji, který máte rádi. Prášek se nerozpustí, proto tekutinu několikrát při pití promíchejte, abyste zabránili jeho usazování. Je bez zápachu a bez chuti. Nadbytečné množství tělo vyloučí.

Jak se vyrábí: Křemelina PureLife# pochází z mimořádně kvalitního ložiska sladkovodního původu, ze kterého se šetrnými procesy získává její nejčistší možná forma v podobě velice jemného prášku bílé barvy. Země původu: Island.

Jedná se o 100% přírodní složení. Prášek neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla. Doplněk stravy.
Všechny tyto procesy vedou k pročišťování těla, které je pak mnohem zdravější, silnější a méně náchylné k nemocem.
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS
  • HISTORIE
NáhledKřemelina 270g